page counter
logolink
Krajský akční plán vzdělávání Středočeského kraje

Mapová aplikace - KAP

MAPOVÁ APLIKACE

Na stránkách Krajského úřadu Středočeského kraje byla vytvořena mapová aplikace pro Krajský akční plán vzdělávání Středočeského kraje (dále jen KAP). V této mapové aplikaci naleznete přehled škol a školských zařízení ve Středočeském kraji, školy zapojené v KAP a ostatní zařízení (Školní statek Středočeského kraje, Pedagogicko-psychologická poradna, Vzdělávací institut Středočeského kraje). Mapová aplikace poskytuje základní informace o jednotlivých školách a školských zařízeních. Naleznete zde také školy s vybranými projektovými záměry pro investiční intervence v IROP a pro integrované nástroje ITI, IPRŮ a CLLD. Prostředí aplikace má jednoduché rozvržení s intuitivním ovládáním.

Základní informace k obsluze:

  • Po spuštění aplikace se Vám zobrazí mapový obsah.  Zde naleznete v pravém rohu horní lišty ikonku „více“ . Po rozkliknití této ikony se Vám objeví základní členění mapové aplikace do jednotlivých sekcí: Seznam vrstev, legenda, kreslení a měření, podkladové mapy, informace a kontakty.
  • V sekci „seznam vrstev“ se Vám objeví tři operační vrstvy, u nichž se na levé straně nachází šipka, jejíž pomocí se dostanete do dalšího členění mapové aplikace.
  • V sekci „legenda“ naleznete význam barev každé školy nebo školského zařízení.
  • Nástroje pro ovládání pohybu naleznete v levé části mapové aplikace

 

 

Diskuze a dotazy

Kontaktní formulářOdpovědi

Skrýt diskuzi a dotazy

Kalendář