page counter
logolink
Krajský akční plán vzdělávání Středočeského kraje

Rodičovské fórum - nabídka spolupráce

Přiložené soubory

formát souboru Rodičovské fórum Informace o vzniku Rodičovského fóra

Touto cestou si Vás dovoluji informovat o nově vznikající svépomocné skupině rodičů dětí se specifickými vzdělávacími potřebami v Středočeském kraji.

 Projekt Inspirace v odlišnosti, jejímž řešitelem je CMTF Univerzity Palackého v Olomouci a partnerem Společnost pro ranou péči je zaměřený na podporu společného vzdělávání dětí se specifickými vzdělávacími potřebami (SVP).  Jednou z aktivit projektu je právě Rodičovské fórum. Tato platforma si klade za cíl svést dohromady skupinu rodičů, kteří mají zájem se pravidelně aktivně podílet na mapování problémů a příčin, které jsou překážkami ve vzdělávacím procesu dětí s SVP a tím přispět k rozvoji inovativních řešení.

Rodičovské fórum je o sdílení během formálních setkání i během volnočasových aktivit pro celé rodiny. Nabízíme zprostředkování kontaktu s klíčovými subjekty ve vzdělávání, informování o novinkách v oboru i organizaci akcí pro rodiče s dětmi.

V případě zájmu posílám rychlý dotazník(přihlášku). 

Odkaz zdehttps://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdU34qK-TDxibd_Sw0zrHnR09MZ6C6_tt1iQGB7eie5b8cS8Q/viewform?fbclid=IwAR0O0fc6KWJp13S54xOUDTRiAVUo-dzU0ZkRdP-rgUpNhLKJTFaWIthDe4Y

Zde také odkaz na naši novou FB stránku:

https://www.facebook.com/Rodičovské-fórum-Střední-Čechy

V případě, že Vás tato informace zaujala a máte další otázky, neváhejte mě kontaktovat.

S pozdravem a přáním hezkého dne.:)

 

Renata Kašparová 

tel: +420 776 759 744

email: renata.kasparova@inspiro.upol.cz 

www: https://inspiro.upol.cz/

 

Štítky: školy | Minitýmy |

Diskuze a dotazy

Kontaktní formulářOdpovědi

Skrýt diskuzi a dotazy

Kalendář