page counter
logolink
Krajský akční plán vzdělávání Středočeského kraje

Štítek: Soutěže

Vyhledávání obsahu označeného štítkem: Soutěže

Články:

Jesenické putování

fotografie článku

Jesenické putování“ je název přírodovědné soutěže zaměřené na podporu polytechnického vzdělávání. V červnu 2019 soutěžili žáci škol z Rakovníka, Berouna, Kladna a Jesenice v oblasti přírodovědných, turistických a obratnostních disciplín.

Filmový festival Poděbrady OFF

fotografie článku

Online Filmový Festival OFF Poděbrady 2019, jehož 2. ročník úspěšně realizovala Střední odborná škola Multimediálních studií se konal 7.6.2019 v Poděbradech.

Dřevorubec junior 2019

fotografie článku

Již tradičně se v jarních křivoklátských lesích na půdě Střední lesnické školy a Středního odborného učiliště, Křivoklát, Písky setkávají mladí evropští dřevorubci, aby se zúčastnili Mistrovství České republiky v práci s motorovou pilou „Dřevorubec junior“, letos již popatnácté.

Autobot 2019

fotografie článku

V úterý 26. března 2019 proběhl již 4. ročník soutěže v programování robotů ze stavebnic LEGO MINSTORMS, kterou pro dvoučlenné týmy žáků středních škol zaměřených na automatizaci a robotiku pořádá SOŠ a SOU, Kladno, Dubská.

Soutěž - „Talent Středních Čech“

fotografie článku

V březnu 2019 SOŠ a SOU Beroun – Hlinky pořádala ve spolupráci se Středočeským krajem v rámci projektu EU – Krajský akční plán vzdělávání SK historicky první ročník soutěže v učebním oboru strojní mechanik pro žáky 2.ročníku „Talent Středních Čech“.


Události:


Dokumenty:

Karmelské slavnost...
Karmelské slavnosti 2019 - prezentace
07. 03. 2019

Kalendář