page counter
logolink
Krajský akční plán vzdělávání Středočeského kraje

Štítek: Soutěže

Vyhledávání obsahu označeného štítkem: Soutěže

Články:

Krajská odborná soutěž zemědělských dovednost...

fotografie článku

15. května se v Horkách nad Jizerou konala krajská odborná soutěž zemědělských dovedností žáků učebních oborů škol Středočeského kraje. Soutěže se zúčastnilo sedm středních škol s učebními obory. Na 1. a 3. místě v absolutním pořadí se umístili žáci SOŠ a SOU Horky nad Jizerou a na 2. místě žáci ze SOŠ a SOU Vlašim.

Krajské kolo SOČ v Kladně

fotografie článku

Na Střední průmyslové škole stavební a Obchodní akademii v Kladně se v úterý 24. dubna 2018 uskutečnilo již pojedenácté krajské kolo jubilejního 40. ročník Středoškolské odborné činnosti (SOČ).

Soutěž v programování proběhla v SOŠ a SOU K...

fotografie článku

V úterý 20. března 2018 proběhl již 3. ročník soutěže v programování robotů ze stavebnic LEGO MINSTORMS, kterou pro dvoučlenné týmy žáků středních škol zaměřených na automatizaci a robotiku pořádá SOŠ a SOU, Kladno, Dubská.

Tradiční klání mladých klempířů ve Stochově z...

fotografie článku

Již po čtvrté za sebou pořádalo SOŠ Stochov regionální kolo soutěže odborných dovedností oboru vzdělání Klempíř. Soutěž byla pořádána z pověření Cechu klempířů, pokrývačů a tesařů České republiky. Záštitu nad soutěží převzala hejtmanka Středočeského kraje Ing. Jaroslava Pokorná Jermanová, za finanční podpory z projektu EU – OP VVV Krajský akční plán vzdělávání Středočeského kraje. Soutěže se zúčastnilo celkem pět družstev. V každém družstvu soutěžili vždy dva soutěžící. Podmínkou pro účast v soutěži bylo mimo jiné nepřekročení věkové hranice 20 let. Do soutěže se přihlásila družstva z Jihlavy, Prahy 9- Jarova, Moravské Třebové, Plzně a Stochova.

Automechanik Junior - SOU Hubálov

fotografie článku

Ve středu 7.února 2018 se ve Středním odborném učilišti Hubálov uskutečnilo krajské kolo celostátní soutěže odborných znalostí a dovedností Automechanik Junior 2018.

Vánoční aranžování 2017 na Integrované středn...

fotografie článku

Dobu vánočních příprav a pravou vánoční atmosféru v duchu tvořivosti si užili žáci 8. a 9. ročníků žáků základních škol při regionální soutěži Vánoční aranžování 2017, kterou uspořádala Integrovaná střední škola Jesenice, Žatecká 1 ve dnech 12. - 13. 12. 2017


Události:

Dřevorubci - SOŠ a SOU Křivoklát

Mistrovství České republiky v práci s motorovou pilou pro žáky lesnických škol "Dřevorubec junior 2018" se koná v termínu od 26. - 27. dubna 2018.

Automechanik junior 2018 –SOU Hubálov

Krajské kolo soutěže odborných znalostí a dovedností oboru 23-68-H/01 Mechanik opravář motorových vozidel : „Autoopravář junior 2018“ (24.ročník). Soutěžit bude celkem 11 žáků třetích ročníků z 11 škol. Zahájení soutěže proběhne v 7.30 hod.

Enersol - ISŠ Rakovník

Střední průmyslová škola Emila Kolbena Rakovník, si Vás dovoluje pozvat na krajskou konferenci ENERSOL 2018 spojenou se soutěžní přehlídkou žákovských projektů. Akce se koná 8. února 2018 od 10 hodin v Kulturním centru Rakovník a je zaměřena na aktuální společenské téma – úspory energií a využívání obnovitelných zdrojů.


Kalendář