page counter
logolink
Krajský akční plán vzdělávání Středočeského kraje

Štítek: Soutěže

Vyhledávání obsahu označeného štítkem: Soutěže

Články:

O pohár blanických rytířů

fotografie článku

Letos, již 12. ročník celostátní gastronomické soutěže O pohár blanických rytířů, se konal ve čtvrtek 11. 10. 2018 v prostorách SOŠ a SOU, Vlašim, Zámek 1 a v Muzeu Podblanicka.

1. ročník Agroolympiády na VOŠ a SZeŠ Benešov

fotografie článku

Dne 14. 6. 2018 se na Vyšší odborné škole a Střední zemědělské škole v Benešově uskutečnil první ročník Agroolympiády. Jedná se o soutěž, jejímž cílem je prohlubovat u žáků znalosti a dovednosti v oblasti přírodovědných disciplín a zároveň zvýšit zájem žáků základních škol o zemědělské obory

V Jesenici u Rakovníka se již pátým rokem sou...

fotografie článku

„Jesenické putování“ je název přírodovědné soutěže zaměřené na podporu polytechnického vzdělávání. V červnu 2018 soutěžili žáci různých škol v oblasti přírodovědných, turistických a obratnostních disciplín. Cílem soutěže je prohlubovat u žáků vědomosti, dovednosti ve jmenovaných oblastech, a hlavně posilovat vztah k životnímu prostředí člověka.

Filmový festival pro střední školy OFF Poděbr...

fotografie článku

Filmový festival pro střední školy OFF Poděbrady 2018 zná vítěze. Slavnostní vyhlášení festivalu se konalo v pátek 1. 6. 2018 v poděbradském kině Zámecký biograf a v přilehlé zámecké zahradě za účasti mladých a nadějných filmařů ze středních škol celé republiky.

Krajská odborná soutěž zemědělských dovednost...

fotografie článku

15. května se v Horkách nad Jizerou konala krajská odborná soutěž zemědělských dovedností žáků učebních oborů škol Středočeského kraje. Soutěže se zúčastnilo sedm středních škol s učebními obory. Na 1. a 3. místě v absolutním pořadí se umístili žáci SOŠ a SOU Horky nad Jizerou a na 2. místě žáci ze SOŠ a SOU Vlašim.


Události:


Kalendář