page counter
logolink
Krajský akční plán vzdělávání Středočeského kraje

Štítek: soutěž

Vyhledávání obsahu označeného štítkem: soutěž

Články:

Den pro zdravý životní styl

Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická v Příbrami pořádala dne 4. 12. 2018 Den pro zdravý životní styl.

Vánoční aranžování 2018

fotografie článku

Integrovaná střední škola, Jesenice, Žatecká 1 ve dnech 11. a 12.12.2018 pořádala soutěž Vánoční aranžování 2018, určenou žákům 8. a 9. ročníků základních škol, kteří mají zájem o floristiku, aranžování, vazačství, zkrátka pro všechny, kteří mají rádi přírodu, rostliny, mají touhu tvořit a zabývat se krásou.

Pedagogická poema

fotografie článku

51. ročník Pedagogické poemy, národní přehlídky přenesu, čtení a improvizovaného vyprávění žáků středních pedagogických škol a pedagogických lyceí se konal ve dnes 7. až 10. listopadu v Čáslavi.

Projektový den Pojď si vybrat řemeslo

fotografie článku

Ve Střední odborné škole a středním odborném učilišti na náměstí Edvarda Beneše v Kladně probíhal ve spolupráci s programem Krajského akčního plánu ve čtvrtek 22. 11. 2018 projektový den Pojď si vybrat řemeslo.

Veletrh fiktivních firem

fotografie článku

Veletrh fiktivních firem „Podzimní Příbram“ se v Příbrami již stal pojmem a dobrou tradicí. Letos ve dnech 14. a 15. listopadu proběhl již 21. ročník.

1. ročník Agroolympiády na VOŠ a SZeŠ Benešov

fotografie článku

Dne 14. 6. 2018 se na Vyšší odborné škole a Střední zemědělské škole v Benešově uskutečnil první ročník Agroolympiády. Jedná se o soutěž, jejímž cílem je prohlubovat u žáků znalosti a dovednosti v oblasti přírodovědných disciplín a zároveň zvýšit zájem žáků základních škol o zemědělské obory

V Jesenici u Rakovníka se již pátým rokem sou...

fotografie článku

„Jesenické putování“ je název přírodovědné soutěže zaměřené na podporu polytechnického vzdělávání. V červnu 2018 soutěžili žáci různých škol v oblasti přírodovědných, turistických a obratnostních disciplín. Cílem soutěže je prohlubovat u žáků vědomosti, dovednosti ve jmenovaných oblastech, a hlavně posilovat vztah k životnímu prostředí člověka.


Události:


Kalendář