page counter
logolink
Krajský akční plán vzdělávání Středočeského kraje

Štítek: soutěž

Vyhledávání obsahu označeného štítkem: soutěž

Články:

Manažerská simulační hra "Vybuduj úspěšnou firmu".

Centrum Informační Společnosti ve spolupráci s VOŠ a SPŠE Plzeň připravuje další ročník soutěže v manažerské simulační hře pod názvem "Vybuduj úspěšnou firmu". Soutěž proběhne na začátku dubna, finálové kolo pak 24. - 25. dubna 2019 v Plzni.

Krajská soutěžní přehlídka Enersol 2019

fotografie článku

Krajská soutěžní přehlídka Enersol 2019 se uskutečnila 13. února v prostorách Kulturního centra v Rakovníku za účasti více než 130 učitelů a žáků ze středních škol Středočeského kraje. Pořadatelem akce, nad kterou převzala záštitu hejtmanka Ing. Jaroslava Pokorná Jermanová, byla již tradičně Střední průmyslová škola Emila Kolbena v Rakovníku.

Karmelské slavnosti

Karmelské slavnosti jsou gastronomická soutěž, kterou pořádá Integrovaná střední škola, Mladá Boleslav, Na Karmeli 206.

Automechanik junior 2019

fotografie článku

Ve středu 13.února 2019 se v hubálovském učilišti uskutečnilo krajské kolo celostátní soutěže odborných znalostí a dovedností Automechanik Junior 2019.

Literární soutěž 2019

V rámci kampaně na podporu četby knih Rosteme s knihou vyhlašujeme soutěž na téma PAMĚŤ A VZPOMÍNKY aneb Skutečný příběh, který mě zaujal.

Šestý ročník kuchařské soutěže „ Zlatá vařečk...

fotografie článku

Střední škola řemesel Kunice, příspěvková organizace, se stala ve školním roce 2018/2019 již po šesté v řadě pořádající a hostitelskou školou kuchařské soutěže určené pro žáky oboru vzdělání kategorie “E“, s názvem „Zlatá vařečka“, tentokrát na téma Den Matek.

Den pro zdravý životní styl

Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická v Příbrami pořádala dne 4. 12. 2018 Den pro zdravý životní styl.

Vánoční aranžování 2018

fotografie článku

Integrovaná střední škola, Jesenice, Žatecká 1 ve dnech 11. a 12.12.2018 pořádala soutěž Vánoční aranžování 2018, určenou žákům 8. a 9. ročníků základních škol, kteří mají zájem o floristiku, aranžování, vazačství, zkrátka pro všechny, kteří mají rádi přírodu, rostliny, mají touhu tvořit a zabývat se krásou.


Události:


Dokumenty:

Karmelské slavnost...
Karmelské slavnosti 2019 - prezentace
07. 03. 2019

Kalendář