page counter
logolink
Krajský akční plán vzdělávání Středočeského kraje

Platforma distančního vzdělávání v oblasti ICT a multimediální výuky

Na základě poptávky po dalším vzdělávání v oblasti ICT a multimediální výuky vznikla platforma distančního vzdělávání právě v těchto oblastech v rámci projektu Krajský akční plán vzdělávání Středočeského kraje (KAP), který proběhl v termínech od 12. dubna do 3. června 2021 a další aktivity budou probíhat také v září a říjnu 2021. 

Platformu zastřešuje ve Středočeském kraji Gymnázium J. S. Machara Brandýs nad Labem, které je připraveno v rámci aktivit nabízet proškolení pedagogů v oblasti ICT. Aktivita byla určena pro pedagogy středních a základních škol ve Středočeském kraji. Setkání platformy probíhala online vždy ve 4 hodinových blocích.

Po uskutečnění posledního online vzdělávání, které proběhlo dne 3. 6. 2021, byly pedagogům vydány certifikáty o absolvování těchto online kurzů.

Věříme, že s pedagogy v budoucnu navážeme jakoukoliv další formu spolupráce. Tímto děkujeme všem pedagogickým pracovníkům, kteří si v této nelehké době udělali čas na další vzdělávání a v neposlední řadě také lektorům, díky kterým se tyto vzdělávací kurzy mohly konat.

Štítky: Seminář | Webinář | workshop |

Diskuze a dotazy

Kontaktní formulářOdpovědi

Skrýt diskuzi a dotazy

Kalendář