page counter
logolink
Krajský akční plán vzdělávání Středočeského kraje

Workshopy

Workshopy jsou platformou pro realizační tým a ředitele/zástupce škol, na kterém bude docházet k seznamování se s aktivitami, které zpracovává kraj. Prostřednictvím těchto workshopů bude docházet k předávání zkušeností, seznámení s příklady dobré praxe a výměně informací o zkušenostech jednotlivých aktérů s realizací níže uvedených intervencí a s nimi souvisejících aktivit.

Workshopů se mohou zúčastnit potenciální partneři škol pro oblast povinných témat tak, aby byl naplněn jeden z hlavních cílů KAP – rozvoj funkčních partnerství v území, která umožní/usnadní realizaci dalších náročných intervencí v území (inkluze, podpora, marginalizovaných skupin, kvalita vzdělávání, spolupráce škol a trhu práce.

Workshopy budou koordinačně zajištěny realizačním týmem. Odborný garant bude vždy účastníkem workshopů.

Pro školy, doporučené pro tvorbu ŠAP, budou realizované samostatné workshopy a další podpůrné aktivity, a to odborným garantem KAP v rámci IPs Metodická podpora krajského akčního plánování.

 

 


Články:

Seřadit podle:
Fitrovat podle štítku:


Načítám data...
Načítání...

Workshop - porada ředitelů škol

fotografie článku 10

17. a 18. 10. 2017 (1. skupina - ostatní školy a školská zařízení) a 18. a 19. 10. 2017 (2. skupina - střední školy zřizované krajem) se uskuteční workshop ředitelů škol a školských zařízení Středočeského kraje. Školy jiných zřizovatelů zveme v prvním termínu.

ICT konference „Moderní technologie na školác...

fotografie článku 2

Dne 5. 10. 2017 pořádá realizační tým projektu Krajský akční plán vzdělávání Středočeského kraje ICT konferenci s názvem "Moderní technologie na školách Středočeského kraje". Konference se bude konat v Konferenčním centru GreenPoint v Praze 10.

Workshop ředitelů škol

5

Workshop ředitelů škol a školských zařízení, který proběhl ve dnech 10. 4. a 12. 4 2017.

2. Konference MAP a KAP v Praze a Středočeském kraji - Černošice

1

15. 3. se konala v Černošicích druhá ze čtyř konferencí Místních akčních plánů a krajských akčních plánů v Praze a Středočeském kraji. Konference se konají pod záštitou radní Hlavního města Prahy Ing. Mgr. Ropkové a radního Středočeského kraje Ing. et Ing. Skopečka.

Shrnutí konference

fotografie článku

Dne 11.4. proběhla v prostorech pražského magistrátu konference zajištěná MAP ORP Černošice pod názvem "Hrozby a příležitosti pro vzdělávání v pražském prstenci".

1. konference KAP a MAP v Říčanech

5

Dne 9. 3. se konala v Říčanech první ze čtyř konferencí Místních akčních plánů a krajských akčních plánů v Praze a Středočeském kraji. Konference se konají pod záštitou radní Hlavního města Prahy Ing. Mgr. Ropkové a radního Středočeského kraje Ing. et Ing. Skopečka.

Strana: 12

Kalendář