page counter
logolink
Krajský akční plán vzdělávání Středočeského kraje

Připomínkování návrhu evaluační zprávy o návrhu řešení KAP

Přiložené soubory

formát souboru Návrh evaluační zprávy o návrhu řešení KAP Návrh evaluační zprávy o návrhu řešení KAP. V materiálu jsou rozebrá...

Evaluační zprávu  o návrhu řešení KAP vytvořil realizační tým KAP. V materiálu jsou rozebrány a vyhodnoceny jednotlivé úkoly KAP v období od schválení KAP  (únor 2017) do ledna 2018.

K projednání materiálu budeme pořádat minitýmy a  workshop ředitelů škol (středních a zřizovaných krajem) .

Dokument je vyvěšen k připomínkování na této stránce. 

 Předpokládáme ukončení připomínkování do konce března .

K připomínkování se musíte přihlásit (na této stránce vpravo nahoře) . Pokud nejste přihlášeni, nebo jste zapomněli přihlašovací jméno a heslo, kontaktujte realizační tým KAP (viz kontakty na těchto webových stránkách).

Děkujeme za aktivní přístup.

Návod na připomínkování :                                 

 

Dokumenty k doplnění jsou primárně určeny jako podklady pro analzýzy potřeb vzdělávání a trhu práce. Spolupráce prostřednictvím verzování dokumentu je určeno pro uživatele s oprávněním "Aktivní Aktér" tzn. členy pracovní skupiny vzdělávání a členy minitýmů. Ostatní uživatelé se mohou k dokumentu vyjadřovat prostřednictvím standartního formuláře dotazu a odpovědi po otevření detailu dokumentu. Uživatelé s oprávněním Aktivní Aktér mohou dokumenty připomínkovat a navrhovat možné úpravy následujícím postupem

Verzování:

  1. Stáhněte si poslední verzi dokumentu prostřednictvím šipkové ikony v náhledu dokumentu nebo volbou verze po zobrazení detailu dokumentu. Na dokumentu je vždy zapnuté sledování změn. Tímto způsobem se udrží přehlednost navrhovaných úprav. Upravte Vámi vybrané pasáže dokumentu nebo přiložte připomínky prostřednictvím vložení komentáře.
  2. Pro nahrání Vámi upravené verze je nutné vstoupit do redakčního systému prostřednictvím odkazu vpravo v záhlaví stránky.
  3. Mezi dokumenty k doplnění vyberte ten, který jste upravovali.
  4. Prostřednictvím ikony tužky v náhledu dokumentu nebo v detailu dokumentu vstupte do nahrání nové verze.
  5. Odkazem „Zvolte novou verzi souboru“ nahrajte Vámi upravený dokument. Očíslování verzí je automatické.
  6. Uložte nahrané změny tlačítkem v dolní části stránky.
  7. Pro přechod zpět na veřejné stránky využijte odkazu v pravém sloupci.

Tímto systémem je zajištěna přehlednost upravovaných dokumentů, dostupnost předchozích verzí a následné zjednodušení zapracování Vašich připomínek členy krajského realizačního týmu.

 

 

 

 

 

Diskuze a dotazy

Kontaktní formulářOdpovědi

Skrýt diskuzi a dotazy

Kalendář