page counter
logolink
Krajský akční plán vzdělávání Středočeského kraje

Festival virtuální reality

Přiložené soubory

formát souboru Virtuální realita - 21.3.2019 Program virtuální reality

Rádi bychom Vás pozvali k účasti na Festivalu virtuální reality, který se bude konat na Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola Kladno ve čtvrtek 21.3. 2019.


Cílem festivalu je představit pedagogům a žákům vybrané existující aplikace virtuální reality, včetně ukázkových aplikací pro výuku chemie, matematiky a anglického jazyka, a diskutovat o tom, jak mohou tyto moderní technologie doplnit a zkvalitnit stávající výuku na středních školách.


Účastníci si budou moci na několika stanovištích sami vyzkoušet, jaké to je, být ve virtuálním světě, porovnat ukázky studentských aplikací a o svých zážitcích a různých možnostech jejich zapojení do výuky budou moci debatovat s přítomnými odborníky - vývojáři a lektory virtuální a rozšířené reality.


V rámci Festivalu se také od 10:00 uskuteční kulatý stůl pro pedagogy, který představí dosavadní výsledky pilotního využívání aplikací virtuální reality v rámci některých léčebných a rehabilitačních programů.


Festival je pořádán Výzkumným ústavem pro podnikání a inovace, z.ú. v rámci projektu "Implementace krajského akčního plánu Středočeského kraje", který je spolufinancován z Evropských strukturálních a investičních fondů a z rozpočtu Středočeského kraje.

Detailní program festivalu naleznete v příloze.


Mate-li o účast zájem, registrujte se prosím zde: https://goo.gl/forms/sk5H2hNEGQkMEY0b2  

 

Štítky: IKAP |

Diskuze a dotazy

Kontaktní formulářOdpovědi

Skrýt diskuzi a dotazy

Kalendář