page counter
logolink
Krajský akční plán vzdělávání Středočeského kraje

8. minikonference digitální gramotnosti NPI ČR

Přiložené soubory

formát souboru Minikonference digitální gramotnosti Národní pedagogický institut České republiky pořádá svou 8. minikonfer...

Národní pedagogický institut České republiky Vás zve na 8. minikonferenci digitální gramotnosti, s podtitulem: Inovace výuky s využitím digitálních technologií napříč obory, která se uskuteční 8. 2. 2021 od 9.30-16.30 online.

Cílem minikonference je ukázat, že lze digitální technologie smysluplně využívat nejen jako didaktickou pomůcku, ale především k rozvoji digitální gramotnosti žáků napříč obory.

Minikonference odborného panelu digitální gramotnosti a informatického myšlení bude společným setkáním učitelů, odborníků a dalších zájemců o téma digitální gramotnosti žáků napříč vzdělávacími obory se zaměřením na tvorbu digitálního obsahu.

V dopoledním bloku ukáží učitelé reálné, a ve výuce vyzkoušené aktivity a v odpoledním bloku proběhne diskuze k těmto aktivitám za přítomnosti jak prezentujících učitelů, tak odborníků z řad akademiků, didaktiků NPI a dalších zástupců odborné veřejnosti.

Přihlásit se můžete ZDE

Štítky: konference | školy | Webinář |

Diskuze a dotazy

Kontaktní formulářOdpovědi

Skrýt diskuzi a dotazy

Kalendář