page counter
logolink
Krajský akční plán vzdělávání Středočeského kraje

10. ročník soutěže TFA mladého hasiče

fotografie ke článku - FOTO_3.jpg fotografie ke článku - FOTO_1.jpg fotografie ke článku - FOTO_4.jpg fotografie ke článku - FOTO_2.jpg

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Dubno ve spolupráci se Sdružením hasičů Čech, Moravy a Slezska a za podpory Středočeského kraje pořádala dne  19. září 2019  již 10. ročník TFA mladého hasiče DUBNO a 6. ročník Středoškolského mistrovství České republiky v disciplínách TFA.

Video záznam celé soutěže je zde: https://www.youtube.com/watch?v=f2km7BgBT8

TFA mladého hasiče  je určené pro:

Mladé hasiče, členy SH ČMS, studenty středních škol (všechny SŠ), dále pro studenty vysokých škol se zaměřením na Požární ochranu a příslušníky Hasičského záchranného sboru ČR. Popis trati je možno vidět v instruktážním videu na stránkách školy www.dubno.cz .

Soutěžní kategorie:

Junioři 12 – 14 let

Ženy 15 – 40 let

Dorostenci 15 – 19 let

Muži 20 – 40 let

 

Informace o Středoškolském MČR v TFA

Je určené pro studenty a studentky všech středních škol v České republice, spadají sem i gymnázia a další školy se středním vzděláním. Závodníci budou zařazeni do kategorií a budou sbírat body pro danou školu za své umístění ve skupině.

Soutěž byla spolufinancována finančními prostředky z projektu Krajský akční plán Středočeského kraje, reg. č. CZ. 02.3.68/0.0./0.0./15_002/0000502.

Štítky: školy | Soutěže |

Diskuze a dotazy

Kontaktní formulářOdpovědi

Skrýt diskuzi a dotazy

Kalendář