page counter
logolink
Krajský akční plán vzdělávání Středočeského kraje

Workshop studijních a učebních oborů, aneb Den plný zážitků

fotografie ke článku - IMG_9572aaa.jpg fotografie ke článku - IMG_9367aaa.jpg fotografie ke článku - IMG_9054aaa.jpg fotografie ke článku - IMG_9698aaa.jpg fotografie ke článku - IMG_9007aaa.jpg fotografie ke článku - IMG_9663aaa.jpg

Projektový den se vydařil.

Ve Střední odborné škole a Středním odborném učilišti náměstí Edvarda Beneše v Kladně se již tradičně v červnu koná projektový den. Ten letošní byl zaměřen na důležitost vzdělání mladých lidí, proto byl prezentován jako Workshop studijních a učebních oborů, aneb Den plný zážitků. Tato akce byla spolufinancována a pořádána ve spolupráci se Středočeským krajem v rámci projektu EU – Krajský akční plán vzdělávání Středočeského kraje. Účastnilo se jí téměř 400 žáků této školy i škol základních, pozvání přijali i významní hosté – primátor města Kladna, vedoucí odboru školství Mgr. Müller a další zástupci Krajského úřadu Středočeského kraje. Jednotlivá stanoviště představovala konkrétní studijní a učební obory školy, a to především formou tvořivých dílen, soutěží, ochutnávek a kvízů. V doprovodném programu se představili příslušníci HZS, kteří předvedli vyproštění osob z vraku automobilu, džudisté TJ Praha-Vršovice vystoupili nejen s ukázkami, ale zapojili do klání na tatami i žáky. Velmi atraktivní byly bloky cvičení zumby pod vedením profesionálního fitness trenéra, k vyhledávaným patřil i stánek České pošty. Vyvrcholením celodenního programu byla autogramiáda hokejistů Rytíři Kladno.

Projektový den se setkal s nadšeným ohlasem účastníků a velkou spokojeností organizátorů, lze konstatovat, že byl opravdu skvělý.

Štítky: školy | workshop |

Diskuze a dotazy

Kontaktní formulářOdpovědi

Skrýt diskuzi a dotazy

Kalendář