page counter
logolink
Krajský akční plán vzdělávání Středočeského kraje

Krajské kolo Mistrovství republiky truhlář 2018

fotografie ke článku - DSC03562.JPG fotografie ke článku - DSC03614.JPG fotografie ke článku - DSC03578.JPG fotografie ke článku - DSC03579.JPG fotografie ke článku - DSC03617.JPG

Krajské kolo Mistrovství republiky truhlář 2018

Dne 28.11.2018 v 8:30 hodin bylo zahájeno krajské kolo soutěže: Mistrovství republiky truhlář 2018. Z deseti středních škol, které vyučují obor truhlář se zúčastnilo šest škol: SŠ designu a řemesel Kladno, SOŠ a SOU stavební Kolín, SOŠ a SOU Mladá Boleslav, SOU stavební Benešov, SOŠ a SOU Beroun Hlinky a pořádající škola SOU Hluboš. Každá škola vyslala do krajského kola dva nejlepší žáky ze školního kola. Soutěž se koná pod záštitou Klastru českých nábytkářů ČR a jejich zástupce Ing. Václav Motejzík byl i hlavním porotcem soutěže. Žáci vyráběli trojúhelníkový rámeček s netradičními truhlářskými spoji. Délka výroby výrobku je stanovena pravidly soutěže na 270 minut. Všichni soutěžící zvládli výrobek ve stanoveném čase. První v pořadí postupuje do celostátního kola v Brně, které se bude konat 27. 2. 2019. Každý žák převzal při vyhlašování výsledků soutěže diplom a věcnou cenu.

V rámci soutěže se prezentovala svými výrobky firma NAREX Bystřice.

Děkujeme Krajskému úřadu Středočeského kraje za nejen finanční podporu soutěže, ale i za osobní návštěvu, která povyšuje důležitost a kvalitu soutěže.

Pořadí nejlepších včetně věcných cen:

  1. Daniel Novotný - SOŠ a SOU stavební Kolín – AKU šroubovák Makita
  2. Vojtěch Král - SSDR Kladno – Vrtačka Makita
  3. Tomáš Seidl - SSDR Kladno – Horní frézka Makita
  4. – 12. Ostatní – Sada bitů

Soutěž se konala za finančního přispění z  projektu EU OP VVV Krajský akční plán vzdělávání Středočeského kraje.

 

Štítky: školy | soutěž | Soutěže |

Diskuze a dotazy

Kontaktní formulářOdpovědi

Skrýt diskuzi a dotazy

Kalendář