page counter
logolink
Krajský akční plán vzdělávání Středočeského kraje

O pohár blanických rytířů

fotografie ke článku - o_pohar_2018_0122 (1).jpg fotografie ke článku - o_pohar_2018_030.jpg fotografie ke článku - o_pohar_2018_082.jpg fotografie ke článku - o_pohar_2018_185.jpg

Měsíc říjen je každoročně spojen s největší gastronomickou událostí v naší škole. Letos, již 12. ročník celostátní gastronomické soutěže O pohár blanických rytířů, se konal ve čtvrtek 11. 10. 2018 v prostorách SOŠ a SOU, Vlašim, Zámek 1 a v Muzeu Podblanicka. Tohoto gastronomického svátku se zúčastnilo 8 středních škol, které mezi sebou soutěžily ve 4 kategoriích. Všechny kategorie se nesly v duchu oslav 100 letého výročí založení trampingu v naší republice.

Žáci naší školy se umístili ve všech soutěžích mezi nejlepšími. V kategorii „Slavnostní tabule“ se umístila dvojice Nela Volná a David Chlumský na prvním místě ve zlatém pásmu, v přípravě teplého pokrmu se Radek Janko umístil na třetím místě ve zlatém pásmu a v bronzovém pásmu se umístili Jakub Zelenka ve studené kuchyni, Petra Karbová a Aneta Lukůvková v kategorii „Cukrářský výrobek“ se svým dortem.

Chtěl bych tímto poděkovat všem soutěžícím za vzornou reprezentaci školy, ale i ostatním zaměstnancům, žákům a sponzorům za zorganizování a zajištění průběhu jedinečné soutěže.

Soutěž byla podpořena mimo jiné i z projektu EU OP VVV Krajský akční plán vzdělávání Středočeského kraje.

Podrobnější informace včetně fotogalerie lze najít zde: https://photos.app.goo.gl/6vPJFAEZZzmFHU1FA

Štítky: školy | Soutěže |

Diskuze a dotazy

Kontaktní formulářOdpovědi

Skrýt diskuzi a dotazy

Kalendář