page counter
logolink
Krajský akční plán vzdělávání Středočeského kraje

Krajská odborná soutěž zemědělských dovedností v Horkách nad Jizerou

fotografie ke článku - DSCF1990.JPG fotografie ke článku - DSCF2055.JPG fotografie ke článku - DSCF2176.JPG fotografie ke článku - DSCF2152.JPG

Jako v předchozích letech, i letos se 15. května v Horkách nad Jizerou konala krajská odborná soutěž zemědělských dovedností žáků učebních oborů škol Středočeského kraje. Soutěžilo se například v jízdě zručnosti, v poznávání materiálů, ovládání nakladače nebo rotační žací lišty. Soutěž pak byla ukončena farmářským vícebojem, který prověřil i obratnost a kolektivní práci žáků.

Soutěže se zúčastnilo sedm středních škol s učebními obory. Na 1. a 3. místě v absolutním pořadí se umístili žáci SOŠ a SOU Horky nad Jizerou a na 2. místě žáci ze SOŠ a SOU Vlašim.

Byli odměněni vítězové jednotlivých disciplín a vyhlášeni celkoví vítězové soutěže. Na třetím místě se umístil domácí Jiří Dobeš, na druhém Jan Pokorný z Vlašimi a na prvním opět domácí Josef Kaiser.

I přes občasný déšť se vyvedlo jak počasí, tak soutěžní den. Žáci soutěžili se zodpovědností a ukázali, co vše se v oboru naučili. Výsledky soutěže vysoce hodnotila řada hostů.

Akce byla finančně podpořena Středočeským krajem a EU- OP VVV v rámci projektu Krajský akční plán vzdělávání Středočeského kraje.

Štítky: školy | soutěž | Soutěže |

Diskuze a dotazy

Kontaktní formulářOdpovědi

Skrýt diskuzi a dotazy

Kalendář