page counter
logolink
Krajský akční plán vzdělávání Středočeského kraje

Akce

Zde budeme vkládat pro inspiraci  zajímavé projekty a příklady dobré praxe.

Realizační tým KAP podporuje ve spolupráci se školami ve Středočeském kraji soutěže, veletrhy a přehlídky škol a firem. O těchto akcích Vás budeme průběžně informovat na této stránce. Děkujeme školám za realizaci akcí.

Seznam akcí naleznete v článku na této stránce: http://kap-stredocesky.cz/informace/akce-a-projekty/166, upřesnění termínů v kalendáři.

Uvítáme i Vaše náměty a tipy na projekty, se kterými jste se setkali při své praxi. Tyto náměty pište pomocí dotazu pod příslušný článek.


Články:

Seřadit podle:
Fitrovat podle štítku:


Načítám data...
Načítání...

Jesenické putování

fotografie článku

Jesenické putování“ je název přírodovědné soutěže zaměřené na podporu polytechnického vzdělávání. V červnu 2019 soutěžili žáci škol z Rakovníka, Berouna, Kladna a Jesenice v oblasti přírodovědných, turistických a obratnostních disciplín.

Workshop studijních a učebních oborů, aneb De...

fotografie článku

Ve Střední odborné škole a Středním odborném učilišti náměstí Edvarda Beneše v Kladně se již tradičně v červnu koná projektový den. Ten letošní byl zaměřen na důležitost vzdělání mladých lidí, proto byl prezentován jako Workshop studijních a učebních oborů, aneb Den plný zážitků.

Filmový festival Poděbrady OFF

fotografie článku

Online Filmový Festival OFF Poděbrady 2019, jehož 2. ročník úspěšně realizovala Střední odborná škola Multimediálních studií se konal 7.6.2019 v Poděbradech.

Strana: 12345678

Kalendář