page counter
logolink
Krajský akční plán vzdělávání Středočeského kraje

Projekty

Přiložené soubory

formát souboru Informace I KAP Informace o I KAP z jednání RSK 13.12.2017 . žádost přijata na MŠMT

Zde budeme postupně zveřejňovat informace o projektech plánovaných i realizovaných v návaznosti na Krajský akční plán vzdělávání. V současné době se bude jednat primárně o projekt "Implementace Krajského akčního plánu".

Pro bližší informace a dotazy se obracejte na Ing. Terezu Balousovu, MBA.
Kontakt:
Ing. Tereza Balousová, MBA
tel.: 257 280 797
e-mail: balousova@kr-s.cz

Pro představu, co je obsahem projektu I KAP, můžete zjistit v přiložené krátké prezentaci, která se prezentovala na Regionální stálé konferenci, konané na KÚSK dne 13. 12. 2017.

Dále sem budeme vkládat pro inspiraci další zajímavé projekty a příklady dobré praxe.

Realizační tým KAP podporuje ve školním roce 2017/2018 ve spolupráci se školami ve Středočeském kraji soutěže, veletrhy a přehlídky škol a firem. O těchto akcích Vás budeme průběžně informovat na této stránce. Děkujeme školám za realizaci akcí.

Seznam akcí naleznete v článku na této stránce: http://kap-stredocesky.cz/informace/akce-a-projekty/166

Uvítáme i vaše náměty a tipy na projekty, se kterými jste se setkali při své praxi. Tyto náměty pište pomocí dotazu pod příslušný článek.


Články:

Seřadit podle:
Fitrovat podle štítku:


Načítám data...
Načítání...

Kavárny (nejen) pro asistenty pedagoga

fotografie článku

Kavárny (nejen) pro asistenty pedagoga-setkání asistentů pedagoga v příjemném prostředí kavárny, kde se setkají s řadou odborníků a budou mít možnost předání a sdílení zkušeností s asistenty z jiných škol.

1. ročník Agroolympiády na VOŠ a SZeŠ Benešov

fotografie článku

Dne 14. 6. 2018 se na Vyšší odborné škole a Střední zemědělské škole v Benešově uskutečnil první ročník Agroolympiády. Jedná se o soutěž, jejímž cílem je prohlubovat u žáků znalosti a dovednosti v oblasti přírodovědných disciplín a zároveň zvýšit zájem žáků základních škol o zemědělské obory

V Jesenici u Rakovníka se již pátým rokem sou...

fotografie článku

„Jesenické putování“ je název přírodovědné soutěže zaměřené na podporu polytechnického vzdělávání. V červnu 2018 soutěžili žáci různých škol v oblasti přírodovědných, turistických a obratnostních disciplín. Cílem soutěže je prohlubovat u žáků vědomosti, dovednosti ve jmenovaných oblastech, a hlavně posilovat vztah k životnímu prostředí člověka.

9. ročník soutěže mladých hasičů

fotografie článku

Letos v areálu SOŠ a SOU Dubno proběhl v pořad již 9. ročník TFA Dubno a 5. ročník Středoškolského mistrovství ČR v disciplínách TFA. Tato soutěž je určena pro mladé hasiče, členy SH ČMS, studenty středních škol (všechny SŠ), dále pro studenty vysokých škol se zaměřením na požární ochranu a příslušníky Hasičského záchranného sboru ČR.

Cena Dr. Bečváře předána v Brandýse.

fotografie článku

Přírodovědná společnost Dr. Antonína Bečváře při Gymnáziu J. S. Machara, Brandýs nad Labem – Stará Boleslav slavnostně předala 14. 6. 2018 na brandýském zámku Cenu Antonína Bečváře za rok 2018.

Filmový festival pro střední školy OFF Poděbr...

fotografie článku

Filmový festival pro střední školy OFF Poděbrady 2018 zná vítěze. Slavnostní vyhlášení festivalu se konalo v pátek 1. 6. 2018 v poděbradském kině Zámecký biograf a v přilehlé zámecké zahradě za účasti mladých a nadějných filmařů ze středních škol celé republiky.

Krajská odborná soutěž zemědělských dovednost...

fotografie článku

15. května se v Horkách nad Jizerou konala krajská odborná soutěž zemědělských dovedností žáků učebních oborů škol Středočeského kraje. Soutěže se zúčastnilo sedm středních škol s učebními obory. Na 1. a 3. místě v absolutním pořadí se umístili žáci SOŠ a SOU Horky nad Jizerou a na 2. místě žáci ze SOŠ a SOU Vlašim.

Zábavná maturita

Cyklus ukázkových hodin Zábavná matematika, čeština, angličtina aneb nebojme se maturity pořádáme v červnu ve čtyřech školách.

Strana: 1234

Kalendář