page counter
logolink
Krajský akční plán vzdělávání Středočeského kraje

Akce

Zde budeme vkládat pro inspiraci  zajímavé projekty a příklady dobré praxe.

Realizační tým KAP podporuje ve školním roce 2017/2018 ve spolupráci se školami ve Středočeském kraji soutěže, veletrhy a přehlídky škol a firem. O těchto akcích Vás budeme průběžně informovat na této stránce. Děkujeme školám za realizaci akcí.

Seznam akcí naleznete v článku na této stránce: http://kap-stredocesky.cz/informace/akce-a-projekty/166, upřesnění termínů v kalendáři.

Uvítáme i Vaše náměty a tipy na projekty, se kterými jste se setkali při své praxi. Tyto náměty pište pomocí dotazu pod příslušný článek.


Články:

Seřadit podle:
Fitrovat podle štítku:


Načítám data...
Načítání...

Šestý ročník kuchařské soutěže „ Zlatá vařečk...

fotografie článku

Střední škola řemesel Kunice, příspěvková organizace, se stala ve školním roce 2018/2019 již po šesté v řadě pořádající a hostitelskou školou kuchařské soutěže určené pro žáky oboru vzdělání kategorie “E“, s názvem „Zlatá vařečka“, tentokrát na téma Den Matek.

Program Cesty potravin - pozvánka na workshopy

V rámci podpory polytechnického vzdělávání jsme ve spolupráci se Vzdělávacím institutem Středočeského kraje připravili workshopy o využití programu Cesty potravin pro realizátory místních akčních plánů, kteří se zabývají polytechnickým vzděláváním dětí v mateřských školách.

Den pro zdravý životní styl

Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická v Příbrami pořádala dne 4. 12. 2018 Den pro zdravý životní styl.

Vánoční aranžování 2018

fotografie článku

Integrovaná střední škola, Jesenice, Žatecká 1 ve dnech 11. a 12.12.2018 pořádala soutěž Vánoční aranžování 2018, určenou žákům 8. a 9. ročníků základních škol, kteří mají zájem o floristiku, aranžování, vazačství, zkrátka pro všechny, kteří mají rádi přírodu, rostliny, mají touhu tvořit a zabývat se krásou.

Návštěva strojírenského veletrhu v Brně.

fotografie článku

V termínu 2. – 3. 10.2018 se uskutečnila návštěva ředitelů škol, odborných učitelů a pracovníků Krajského úřadu strojírenského veletrhu v Brně. Účastníci navštívili cíleně stánky podniků, které mají vztah ke školám. Ve večerních hodinách proběhl workshop o odborném školství, který pokračoval neformální debatou o školských problémech.

Pedagogická poema

fotografie článku

51. ročník Pedagogické poemy, národní přehlídky přenesu, čtení a improvizovaného vyprávění žáků středních pedagogických škol a pedagogických lyceí se konal ve dnes 7. až 10. listopadu v Čáslavi.

Strana: 12345

Kalendář