page counter
logolink
Krajský akční plán vzdělávání Středočeského kraje

Projekty

Přiložené soubory

formát souboru Informace I KAP Informace o I KAP z jednání RSK 13.12.2017 . žádost přijata na MŠMT

Zde budeme postupně zveřejňovat informace o projektech plánovaných i realizovaných v návaznosti na Krajský akční plán vzdělávání. V současné době se bude jednat primárně o projekt "Implementace Krajského akčního plánu".

Pro bližší informace a dotazy se obracejte na Ing. Terezu Balousovu, MBA.
Kontakt:
Ing. Tereza Balousová, MBA
tel.: 257 280 797
e-mail: balousova@kr-s.cz

Pro představu, co je obsahem projektu I KAP, můžete zjistit v přiložené krátké prezentaci, která se prezentovala na Regionální stálé konferenci, konané na KÚSK dne 13. 12. 2017.

Dále sem budeme vkládat pro inspiraci další zajímavé projekty a příklady dobré praxe.

Realizační tým KAP podporuje ve školním roce 2017/2018 ve spolupráci se školami ve Středočeském kraji soutěže, veletrhy a přehlídky škol a firem. O těchto akcích Vás budeme průběžně informovat na této stránce. Děkujeme školám za realizaci akcí.

Seznam akcí naleznete v článku na této stránce: http://kap-stredocesky.cz/informace/akce-a-projekty/166

Uvítáme i vaše náměty a tipy na projekty, se kterými jste se setkali při své praxi. Tyto náměty pište pomocí dotazu pod příslušný článek.


Články:

Seřadit podle:
Fitrovat podle štítku:


Načítám data...
Načítání...

Krajská odborná soutěž zemědělských dovednost...

fotografie článku

15. května se v Horkách nad Jizerou konala krajská odborná soutěž zemědělských dovedností žáků učebních oborů škol Středočeského kraje. Soutěže se zúčastnilo sedm středních škol s učebními obory. Na 1. a 3. místě v absolutním pořadí se umístili žáci SOŠ a SOU Horky nad Jizerou a na 2. místě žáci ze SOŠ a SOU Vlašim.

Zábavná maturita

Cyklus ukázkových hodin Zábavná matematika, čeština, angličtina aneb nebojme se maturity pořádáme v červnu ve čtyřech školách.

Krajské kolo SOČ v Kladně

fotografie článku

Na Střední průmyslové škole stavební a Obchodní akademii v Kladně se v úterý 24. dubna 2018 uskutečnilo již pojedenácté krajské kolo jubilejního 40. ročník Středoškolské odborné činnosti (SOČ).

Soutěž v programování proběhla v SOŠ a SOU K...

fotografie článku

V úterý 20. března 2018 proběhl již 3. ročník soutěže v programování robotů ze stavebnic LEGO MINSTORMS, kterou pro dvoučlenné týmy žáků středních škol zaměřených na automatizaci a robotiku pořádá SOŠ a SOU, Kladno, Dubská.

Tradiční klání mladých klempířů ve Stochově z...

fotografie článku

Již po čtvrté za sebou pořádalo SOŠ Stochov regionální kolo soutěže odborných dovedností oboru vzdělání Klempíř. Soutěž byla pořádána z pověření Cechu klempířů, pokrývačů a tesařů České republiky. Záštitu nad soutěží převzala hejtmanka Středočeského kraje Ing. Jaroslava Pokorná Jermanová, za finanční podpory z projektu EU – OP VVV Krajský akční plán vzdělávání Středočeského kraje. Soutěže se zúčastnilo celkem pět družstev. V každém družstvu soutěžili vždy dva soutěžící. Podmínkou pro účast v soutěži bylo mimo jiné nepřekročení věkové hranice 20 let. Do soutěže se přihlásila družstva z Jihlavy, Prahy 9- Jarova, Moravské Třebové, Plzně a Stochova.

Krajské kolo soutěže Mistrovství České republ...

fotografie článku

Na obchodní akademii poměřili své síly soutěžící ze čtrnácti škol Středočeského kraje Vlašim – Krajské kolo soutěže Mistrovství České republiky v grafických předmětech pořádala 27. března obchodní akademie. Do Vlašimi se proto se svým pedagogickým doprovodem sjeli soutěžící ze čtrnácti středních odborných škol Středočeského kraje, aby zde poměřili své síly ve třech grafických disciplínách.

Mistrovství republiky – truhlář, krajské kolo...

fotografie článku

Mistrovství republiky – truhlář, krajské kolo 2018 20.3.2018 proběhlo krajské kolo celorepublikové soutěže s názvem ,,Mistrovství republiky – truhlář“. Akce je spolufinancována a pořádána ve spolupráci se Středočeským krajem v rámci projektu EU – Krajský akční plán vzdělávání SK a konala se v SOU Hluboš.

Strana: 123

Kalendář