page counter
logolink
Krajský akční plán vzdělávání Středočeského kraje

Akce

Zde budeme vkládat pro inspiraci  zajímavé projekty a příklady dobré praxe.

Realizační tým KAP podporuje ve školním roce 2017/2018 ve spolupráci se školami ve Středočeském kraji soutěže, veletrhy a přehlídky škol a firem. O těchto akcích Vás budeme průběžně informovat na této stránce. Děkujeme školám za realizaci akcí.

Seznam akcí naleznete v článku na této stránce: http://kap-stredocesky.cz/informace/akce-a-projekty/166, upřesnění termínů v kalendáři.

Uvítáme i Vaše náměty a tipy na projekty, se kterými jste se setkali při své praxi. Tyto náměty pište pomocí dotazu pod příslušný článek.


Články:

Seřadit podle:
Fitrovat podle štítku:


Načítám data...
Načítání...

Autobot 2019

fotografie článku

V úterý 26. března 2019 proběhl již 4. ročník soutěže v programování robotů ze stavebnic LEGO MINSTORMS, kterou pro dvoučlenné týmy žáků středních škol zaměřených na automatizaci a robotiku pořádá SOŠ a SOU, Kladno, Dubská.

Soutěž - „Talent Středních Čech“

fotografie článku

V březnu 2019 SOŠ a SOU Beroun – Hlinky pořádala ve spolupráci se Středočeským krajem v rámci projektu EU – Krajský akční plán vzdělávání SK historicky první ročník soutěže v učebním oboru strojní mechanik pro žáky 2.ročníku „Talent Středních Čech“.

Krajská soutěžní přehlídka Enersol 2019

fotografie článku

Krajská soutěžní přehlídka Enersol 2019 se uskutečnila 13. února v prostorách Kulturního centra v Rakovníku za účasti více než 130 učitelů a žáků ze středních škol Středočeského kraje. Pořadatelem akce, nad kterou převzala záštitu hejtmanka Ing. Jaroslava Pokorná Jermanová, byla již tradičně Střední průmyslová škola Emila Kolbena v Rakovníku.

Karmelské slavnosti

1

Karmelské slavnosti jsou gastronomická soutěž, kterou pořádá Integrovaná střední škola, Mladá Boleslav, Na Karmeli 206.

Automechanik junior 2019

fotografie článku

Ve středu 13.února 2019 se v hubálovském učilišti uskutečnilo krajské kolo celostátní soutěže odborných znalostí a dovedností Automechanik Junior 2019.

Strana: 123456

Kalendář