page counter
logolink
Krajský akční plán vzdělávání Středočeského kraje

Projekty

Přiložené soubory

formát souboru Informace I KAP Informace o I KAP z jednání RSK 13.12.2017 . žádost přijata na MŠMT

Zde budeme postupně zveřejňovat informace o projektech plánovaných i realizovaných v návaznosti na Krajský akční plán vzdělávání. V současné době se bude jednat primárně o projekt "Implementace Krajského akčního plánu".

Pro bližší informace a dotazy se obracejte na projektovou manažerku Ing. Jolanu Blažíčkovou, MBA.
Kontakt:
tel.: 257 280 491
e-mail: blazickova@kr-s.cz

Pro představu, co je obsahem projektu I KAP, můžete zjistit v přiložené krátké prezentaci, která se prezentovala na Regionální stálé konferenci, konané na KÚSK dne 13. 12. 2017.

Dále sem budeme vkládat pro inspiraci další zajímavé projekty a příklady dobré praxe.

Realizační tým KAP podporuje ve školním roce 2017/2018 ve spolupráci se školami ve Středočeském kraji soutěže, veletrhy a přehlídky škol a firem. O těchto akcích Vás budeme průběžně informovat na této stránce. Děkujeme školám za realizaci akcí.

Seznam akcí naleznete v článku na této stránce: http://kap-stredocesky.cz/informace/akce-a-projekty/166

Uvítáme i vaše náměty a tipy na projekty, se kterými jste se setkali při své praxi. Tyto náměty pište pomocí dotazu pod příslušný článek.


Články:

Seřadit podle:
Fitrovat podle štítku:


Načítám data...
Načítání...

Návštěva strojírenského veletrhu v Brně.

fotografie článku

V termínu 2. – 3. 10.2018 se uskutečnila návštěva ředitelů škol, odborných učitelů a pracovníků Krajského úřadu strojírenského veletrhu v Brně. Účastníci navštívili cíleně stánky podniků, které mají vztah ke školám. Ve večerních hodinách proběhl workshop o odborném školství, který pokračoval neformální debatou o školských problémech.

Pedagogická poema

fotografie článku

51. ročník Pedagogické poemy, národní přehlídky přenesu, čtení a improvizovaného vyprávění žáků středních pedagogických škol a pedagogických lyceí se konal ve dnes 7. až 10. listopadu v Čáslavi.

Veletrh fiktivních firem

fotografie článku

Veletrh fiktivních firem „Podzimní Příbram“ se v Příbrami již stal pojmem a dobrou tradicí. Letos ve dnech 14. a 15. listopadu proběhl již 21. ročník.

Projektový den Pojď si vybrat řemeslo

fotografie článku

Ve Střední odborné škole a středním odborném učilišti na náměstí Edvarda Beneše v Kladně probíhal ve spolupráci s programem Krajského akčního plánu ve čtvrtek 22. 11. 2018 projektový den Pojď si vybrat řemeslo.

O pohár blanických rytířů

fotografie článku

Letos, již 12. ročník celostátní gastronomické soutěže O pohár blanických rytířů, se konal ve čtvrtek 11. 10. 2018 v prostorách SOŠ a SOU, Vlašim, Zámek 1 a v Muzeu Podblanicka.

Kavárny (nejen) pro asistenty pedagoga

fotografie článku

Kavárny (nejen) pro asistenty pedagoga-setkání asistentů pedagoga v příjemném prostředí kavárny, kde se setkají s řadou odborníků a budou mít možnost předání a sdílení zkušeností s asistenty z jiných škol.

Strana: 12345

Kalendář