page counter
logolink
Krajský akční plán vzdělávání Středočeského kraje

Projekty

Přiložené soubory

formát souboru Informace I KAP Informace o I KAP z jednání RSK 13.12.2017 . žádost přijata na MŠMT

Zde budeme postupně zveřejňovat informace o projektech plánovaných i realizovaných v návaznosti na Krajský akční plán vzdělávání. V současné době se bude jednat primárně o projekt "Implementace Krajského akčního plánu".

Pro bližší informace a dotazy se obracejte na Ing. Terezu Balousovu, MBA.
Kontakt:
Ing. Tereza Balousová, MBA
tel.: 257 280 797
e-mail: balousova@kr-s.cz

Pro představu, co je obsahem projektu I KAP, můžete zjistit v přiložené krátké prezentaci, která se prezentovala na Regionální stálé konferenci, konané na KÚSK dne 13. 12. 2017.

Dále sem budeme vkládat pro inspiraci další zajímavé projekty a příklady dobré praxe.

Realizační tým KAP podporuje ve školním roce 2017/2018 ve spolupráci se školami ve Středočeském kraji soutěže, veletrhy a přehlídky škol a firem. O těchto akcích Vás budeme průběžně informovat na této stránce. Děkujeme školám za realizaci akcí.

Seznam akcí naleznete v článku na této stránce: http://kap-stredocesky.cz/informace/akce-a-projekty/166

Uvítáme i vaše náměty a tipy na projekty, se kterými jste se setkali při své praxi. Tyto náměty pište pomocí dotazu pod příslušný článek.


Články:

Seřadit podle:
Fitrovat podle štítku:


Načítám data...
Načítání...

Automechanik Junior - SOU Hubálov

fotografie článku

Ve středu 7.února 2018 se ve Středním odborném učilišti Hubálov uskutečnilo krajské kolo celostátní soutěže odborných znalostí a dovedností Automechanik Junior 2018.

Vánoční aranžování 2017 na Integrované středn...

fotografie článku

Dobu vánočních příprav a pravou vánoční atmosféru v duchu tvořivosti si užili žáci 8. a 9. ročníků žáků základních škol při regionální soutěži Vánoční aranžování 2017, kterou uspořádala Integrovaná střední škola Jesenice, Žatecká 1 ve dnech 12. - 13. 12. 2017

Soutěže, veletrhy a přehlídky škol ve šk. roce 2017/2018

Realizační tým KAP podporuje ve školním roce 2017/2018 ve spolupráci se školami ve Středočeském kraji soutěže, veletrhy a přehlídky škol a firem. Pořádáním těchto akcí naplňujeme závěry Krajského akčního plánu vzdělávání, pořadatelské školy dostávají příspěvek na organizaci v přibližné výši 20 000 Kč. Děkujeme školám za realizaci akcí.

Žádost o projekt Implementace KAP byla přijata na MŠMT

1

Žádost o podporu k projektu Implementace krajského akčního plánu Středočeského kraje ( I KAP) byla podána 27. 11. 2017 na MŠMT a v tuto chvíli probíhá schvalovací proces, který obsahuje formální a věcnou část hodnocení.

Soutěž manuálních dovedností, SOU Sedlčany, o...

fotografie článku

Dne 1. prosince 2017 zorganizovalo Střední odborné učiliště Sedlčany o.p.s, Na Červeném Hrádku soutěž „A je to“, soutěž, při které si žáci základních škol poměřili své manuální dovednosti. Byť je název soutěže inspirován televizním seriálem se dvěma nešikovnými kutily v hlavních rolích, žáci předvedli skvělé výkony. Celkem se utkalo šest škol s celkovým počtem 53 žáků v deseti disciplínách.

Veletrh fiktivních firem jako Den odborných d...

fotografie článku 1

Dne 16. 11. 2017 se příbramská sokolovna od 8. hodiny ranní začala plnit studenty. Konal se zde totiž již 20. ročník veletrhu fiktivních firem „Podzimní Příbram“, tentokrát jako Den odborných dovedností.

Den plný objevů a poznání SOŠ a SOU Hořovice

fotografie článku

5. 10.2017 Střední odborná škola a střední odborné učiliště v Hořovicích za pomoci spolupracujících zaměstnavatelů a za přispění programu KAP Středočeského kraje zorganizovala pro žáky základek našeho regionu zážitkový den s cílem představit střední odborné vzdělávání, a to maturitní i učňovské. Den plný objevů a poznání se konal v areálu dílen školy v Tlustici.

Strana: 12

Kalendář